Szukaj

Strona główna Aktualności

Najnowsze informacje

Przerwa urlopa

Sobota, 20 stycznia 2018

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniach 22-26 stycznia nasze biuro będzie nieczynne z powodu urlopu.
Zapraszamy ponownie od 29 stycznia.

Norma Standard 365

Piątek, 12 stycznia 2018

Nowość w naszej ofercie!
Do sprzedaży trafiła Norma Standard 365. Program ma funkcjonalność Normy Standard 2 i roczny okres możliwości używania. Przez cały ten czas, zarówno program, jak i baza KNR oraz cenniki Intercenbud, są na bieżąco aktualizowane on-line. Program ma także wbudowany moduł Import PDF pozwalający na wczytywanie warstwy tekstowej kosztorysów zapisanych w formacie PDF.
Z ceną 990 zł netto, to bardzo interesująca propozycja za cały pakiet programu. Więcej informacji - w naszym sklepie internetowym.
Zapraszamy!

Wzrost cen od stycznia 2018

Wtorek, 12 grudnia 2017

Firma Athenasoft poinformowała, że od 1 stycznia 2018r. wzrosną ceny aktualizacji programów Norma (Buduj z Głową) oraz dostępu do serwisu cenowego Intercenbud.
Cena Buduj z Głową wzrośnie do 480 zł netto (ok 10%), a Intercenbud - do 720 zł netto (80%). O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco, ale z całą pewnością warto jeszcze w tym roku wykorzystać możliwość zaabonowania tych pozycji w niższych cenach.

Grudniowe promocje

Czwartek, 7 grudnia 2017

Zachęcamy do skorzystania z ostatnich, tegorocznych promocji, a jest ich kilka.
Do 31 XII zakup pierwszej i kolejnej licencji Normy Expert jest premiowany bonusem w postaci programu Miara Pro, zaś Normy Standard 2 - modułem Import PDF.
Abonenci Buduj z Głową mogą dodatkowo skorzystać z 50% rabatów przy zakupie Miary Pro i modułów Import i Skan PDF oraz wymienić Normę Standard na wersję 2 w cenie 555 zł netto (nie obejmującej ewentualnej wymiany klucza zabezpieczającego).
Zapraszamy do skorzystania!

Sekocenbud 4/2017

Środa, 22 listopada 2017

Są już dostępne cenniki RMS 4/2017 wydawnictw Sekocenbud w wersji broszurowej i na CD.
W najbliższych dniach będą się ukazywać pozostałe cenniki: robót, asortymentów robót, obiektów oraz WKI (te ostatnie ukażą się na początku grudnia).
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Norma dla Absolwenta

Czwartek, 2 listopada 2017

Od 1 XI 2017 roku, absolwenci uczelni technicznych, którzy uzyskali dyplom w ciągu ostatnich 12 miesięcy. mogą skorzystać z promocji na zakup swojego pierwszego programu Norma w specjalnych cenach:
1 420,00 zł netto - Norma Standard 2
2 060,00 zł netto - Norma Expert
Aby z niej skorzystań wystarczy złożyć zamówienie z dołączonym skanem swojego dyplomu.

UWAGA: z promocji nie mogą skorzystać użytkownicy posiadający już program Norma.

Norma Expert w promocji z Miarą Pro!

Piątek, 1 września 2017

Do końca września można skorzystać z atrakcyjnej promocji, w ramach której, do pierwszego i kolejnego stanowiska Normy Expert, Miara Pro (wartości 990 zł netto) jest dołączana gratis!
Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej wyjątkowej okazji zakupu dwóch świetnych programów w wyjątkowej cenie i zapraszamy do sklepu internetowego!

Sekocenbud 3/2017

Czwartek, 17 sierpnia 2017

Są już dostępne cenniki RMS 3/2017 wydawnictw Sekocenbud w wersji broszurowej i na CD.
W najbliższych dniach będą się ukazywać pozostałe cenniki: robót, asortymentów robót, obiektów oraz WKI (te ostatnie ukażą się na początku września).
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Urlop

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Uprzejmie informujemy, że do 15 sierpnia przebywamy na urlopie.

Nowe ceny programów Norma

Piątek, 30 czerwca 2017

Jak już informowaliśmy Państwa drogą mailową, od pierwszego lipca wzrastają ceny niektórych programów z oferty ATHENASOFT. Dotyczy to przede wszystkim NORMY STANDARD 2, PRO oraz niektórych aktualizacji. Drożeją także pakiety je zawierające.

Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się w naszym biuletynie, który jest dostępny po kliknięciu w ten link.