Szukaj

Strona główna Aktualności

Najnowsze informacje

Norma dla Absolwenta

Czwartek, 2 listopada 2017

Od 1 XI 2017 roku, absolwenci uczelni technicznych, którzy uzyskali dyplom w ciągu ostatnich 12 miesięcy. mogą skorzystać z promocji na zakup swojego pierwszego programu Norma w specjalnych cenach:
1 420,00 zł netto - Norma Standard 2
2 060,00 zł netto - Norma Expert
Aby z niej skorzystań wystarczy złożyć zamówienie z dołączonym skanem swojego dyplomu.

UWAGA: z promocji nie mogą skorzystać użytkownicy posiadający już program Norma.

Norma Expert w promocji z Miarą Pro!

Piątek, 1 września 2017

Do końca września można skorzystać z atrakcyjnej promocji, w ramach której, do pierwszego i kolejnego stanowiska Normy Expert, Miara Pro (wartości 990 zł netto) jest dołączana gratis!
Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej wyjątkowej okazji zakupu dwóch świetnych programów w wyjątkowej cenie i zapraszamy do sklepu internetowego!

Sekocenbud 3/2017

Czwartek, 17 sierpnia 2017

Są już dostępne cenniki RMS 3/2017 wydawnictw Sekocenbud w wersji broszurowej i na CD.
W najbliższych dniach będą się ukazywać pozostałe cenniki: robót, asortymentów robót, obiektów oraz WKI (te ostatnie ukażą się na początku września).
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Urlop

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Uprzejmie informujemy, że do 15 sierpnia przebywamy na urlopie.

Nowe ceny programów Norma

Piątek, 30 czerwca 2017

Jak już informowaliśmy Państwa drogą mailową, od pierwszego lipca wzrastają ceny niektórych programów z oferty ATHENASOFT. Dotyczy to przede wszystkim NORMY STANDARD 2, PRO oraz niektórych aktualizacji. Drożeją także pakiety je zawierające.

Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się w naszym biuletynie, który jest dostępny po kliknięciu w ten link.

Norma Pro w promocji

Wtorek, 6 czerwca 2017

Dobra wiadomość dla użytkowników programów Norma: jeśli jest Wam potrzebna kolejna licencja programu, Normę Pro możecie teraz kupić za 1 810 zł netto.
Promocja trwa do 30 czerwca 2017r. i mogą z niej skorzystać wszyscy użytkownicy posiadający licencję na którąkolwiek wersję Normy.

Sekocenbud II/2017

Wtorek, 23 maja 2017

Są już dostępne kwartalne informatory cenowe RMS Sekocenbud

Zmiana regulaminu promocji

Piątek, 19 maja 2017

Uprzejmie informujemy zainteresowanych promocyjnymi zakupami programów Norma, że uległ zmianie regulamin promocji, w zakresie oprogramowania kwalifikującego do skorzystania z niej. W zapisie pojawiła się klauzula wieku oprogramowania, które nie może być nowsze niż 6 miesięcy i starsze niż 5 lat.
Pełny tekst regulaminu jest dostępny po kliknięciu na tym hiperłączu.

Buduj z Głową 2/2017

Poniedziałek, 15 maja 2017

W bieżącym tygodniu będą dostępne nowe wersje programów Norma Standard i Pro (4.58) oraz Standard 2 i Expert (5.8.200). W pierwszej kolejności trafią one do abonentów Buduj z Głową.

Wysyłkę rozpoczniemy na początku przyszłego tygodnia (od 22 maja). Wśród ważniejszych poprawek i nowych funkcji znalazły się:

- zmodyfikowany mechanizm pozwalający wyliczać koszty pracy deskowania, - zaktualizowane moduły rozpoznawanie dokumentów PDF - dodano między innymi funkcjonalność wczytywania kosztorysów PDF w formacie Rodos,
- zmodyfikowany moduł eksportu wydruków do formatów *.xls, *.xlsx oraz moduły importu i eksportu danych w formacie ATH i ATH2,
- nowy katalog KNR AT-99 Roboty budowlane różne; Rozdział 03 EMO - Energooszczędny Montaż Okien w technologii STROPEX [ATHENASOFT wyd. I 2017],
- poprawki programów Miara Pro, CAD Rysunek i ATH Excel.

Praca naszego biura w maju

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Uprzejmie informujemy, że w dniach 2 oraz 4-5 maja, nasze biuro będzie nieczynne.