Szukaj

Strona główna Aktualności Archiwum: styczeń 2020

Archiwum: styczeń 2020

MS Project & Sharepoint - narzędzia nowoczesnego kierownika budowy

Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Skuteczne zarządzanie inwestycją budowlaną (i nie tylko) wymaga odpowiednich narzędzi, które wesprą kierownika projektu w podejmowaniu właściwych decyzji. Realizacja dużego projektu w oparciu o intuicję i decyzje podejmowane ad-hoc raczej nie daje gwarancji sukcesu, biorąc pod uwagę liczbę zmiennych mających wpływ na efekt końcowy.

Dlatego zapraszamy do poznania aplikacji MS Project & platformy Sharepoint jako wsparcia dla zarządzających inwestycjami.

Czy byłoby dobrze w każdej chwili mieć możliwość sprawdzenia, czy:
•nasz kontrakt przebiega zgodnie z planem?
•nie ma zagrożenia spowodowanego np. niedoszacowaniem ilości potrzebnego sprzętu lub materiału?
•budżet projektu nie jest przekraczany?

Czy nie byłoby wygodnie mieć dostęp do wszystkich potrzebnych dokumentów (kosztorysy, projekty, umowy, aneksy itp.) na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu?

MS Project to program do budowania harmonogramów inwestycji i do sprawowania realnej, bieżącej kontroli na prowadzonym projektem. Pilnuj terminów, kosztów, zasobów w oparciu o przygotowany plan. Reaguj z wyprzedzeniem na mogące się pojawić problemy takie jak przekroczenie terminu realizacji czy rosnący budżet. Raportuj o postępach, dzięki zdefiniowanym szablonom, które pomogą przygotować czytelną prezentację dla przełożonego.

Z kolei platforma MS Sharepoint pozwoli na łatwy dostęp do wszystkich dokumentów związanych z prowadzonymi inwestycjami. Uporządkowane na tzw. witrynach projektów są dostępne z dowolnego urządzenia (telefon, tablet, laptop) wszędzie tam gdzie jesteś w stanie połączyć się z internetem.

Zorganizuj pracę w zespole przy pomocy narzędzi Project & Sharepoint - wyznacz role swoim podwładnym, udostępniaj wybranym osobom dokumenty, które ich dotyczą.

Jeśli są Państwo ciekawi jak zacząć pracę z tymi narzędziami zapraszamy do kontaktu z BUTORG:
mail: biuro@ butorg.pl lub tel. 71 353 87 10.

Styczniowa promocja Buduj z Głową

Poniedziałek, 13 stycznia 2020

W Nowym Roku 2020 zapraszamy do skorzystania z promocji na aktualizację starszych wersji programów kosztorysowych Norma.
Roczny abonament Buduj z Głową wraz z rocznym cennikiem Intercenbud do końca stycznia w niższych cenach. Promocją objęte są:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego