Szukaj

Strona główna Aktualności Archiwum: kwiecień 2013

Archiwum: kwiecień 2013

Przedłużona marcowa promocja Normy!

Czwartek, 4 kwietnia 2013

W zwiazku z bardzo dużym zainteresowaniem klientów zaktualizowaniem swojego prgoramu Norma, promocja, która miała trwać do 31 marca została przedłużona do 30 kwietnia 2013r. Zapraszamy!

Warsztaty z kosztorysowania

Środa, 3 kwietnia 2013

Zapraszamy Państwa na warsztaty z kosztorysowania, które rozpoczną się już 16 kwietnia. Poprowadzi je znany ekspert, autor wielu publikacji z tego zakresu, dr inż. Janusz Woźnica. Warsztaty poprzedzą kurs obsługi programu Norma, który rozpocznie się dwa dni później.
Zapraszamy początkujących kosztorysantów, jak również tych, którzy swoją wiedzę z zakresu kosztorysowania i obsługi programu Norma zamierzają odświeżyć.

Zmiana systemu autoryzacji kluczy do Normy

Środa, 3 kwietnia 2013

Od momentu wprowadzenia przez Athenasoft obowiązku corocznej autoryzacji kluczy zabezpieczających do aktualizowanych wersji Normy, służąca do tego procedura była bardzo mocno krytykowana. Najwyraźniej producent dostrzegł wreszcie problem.
Co prawda o rezygnacji z autoryzacji nie ma mowy, ale sam sposób jej dokonywania, od bieżących wersji programu uległ bardzo dużemu uproszczeniu.
Obecnie proces jest uruchamiany bezpośrednio z poziomu programu Norma, po wybraniu polecenia "Aktualizacja klucza" z menu "Plik". Po poprawnym podaniu kilku niezbędnych danych - proces dalej przebiega całkowicie automatycznie, i kończy się po kilku, kilkunastu sekundach.

Koniec promocji

Środa, 3 kwietnia 2013

Do końca promocji na aktualizację programów Norma zostało już tylko kilka dni. Tylko do 31marca można skorzystać z okazji, i za 430 zł netto zaktualizować swoją Normę do najnowszej wersji (4.41). Dodatkowo otrzymamy
aktualizację programu do końca roku.
Oprócz wielu nowych, specjalistycznych katalogów normatywnych, poszerzonych funkcji wyszukiwania robót w katalogach, użytkownicy Normy Pro otrzymują funkcjonalność odczytu przedmiarów i kosztorysów zapisanych w plikach PDF.
Dodatkowym bonusem jest możliwość skorzystania z wszystkich promocji dostępnych dla abonentów "Buduj z Głową", czyli -między innymi - zakupu programów CAD Rysunek i ATH Excel z wysokimi rabatami!