Szukaj

Strona główna Aktualności Archiwum: wrzesień 2011

Archiwum: wrzesień 2011

Koniec wakacyjnych promocji

Wtorek, 13 września 2011

Dobiega końca wakacyjna promocja programu Norma - „Expert-owe wakacje”. Wielu z Państwa jest zainteresowanych unowocześnieniem swojego oprogramowania, jednak związane z tym koszty nie są komukolwiek obojętne. Przydadzą się zatem z pewnoscią informacje, które pomogą podjąć odpowiednią decyzję ...
Norma Expert jest obecna na rynku od listopada 2009r. Po dwóch latach od debiutu, wypełnionych starannym analizowaniem uwag użytkowników oraz intensywną pracą programistów, najnowsza Norma jest aplikacją dojrzałą, stabilną i oferuje komfort pracy nieporównanie wyższy od swoich poprzedniczek. Wyszukiwanie nakładów, pozycji katalogowych, jest wydajniejsze, a modyfikacja wszelkich danych kosztorysowych, konfiguracja wydruków znacznie prostsza niż dotąd, mimo znacznego poszerzenia funkcjonalności modułów.
W Normie Expert rozbudowano funkcje:
• Przedmiarowania robót – o moduł „Wykopy”, automatyzujący obliczanie ilości robót ziemnych (w tym liniowych, z odgałęzieniami). Wprowadzono system inteligentnych, kontekstowych podpowiedzi (nazwy zmiennych, odwołań, funkcji), zmodyfikowano także sposób definiowania funkcji własnych,
• Importu i eksportu przedmiarów i kosztorysów w formacie PDF,
• Sprawdzania kosztorysu, w tym w zakresie sygnalizowania błędów w wyrażeniach przedmiaru, sygnalizowania zerowych cen i obmiarów.
• Definiowania narzutów – moduł daje możliwość zapamiętywania wielu szablonów doliczania narzutów do wartości kosztorysu, jest łatwiejszy
w obsłudze, bardziej elastyczny,
• Zmieniono system konfiguracji wydruków – obecnie można w prosty sposób zmodyfikować praktycznie każdy element wydruku.
Jednocześnie stworzono zupełnie nowe narzędzia:
• Menedżer wersji - pozwalający śledzić zmiany w tworzonym kosztorysie,
• Gospodarka odpadami - zupełna nowość, służąca do określania ilości materiałów rozbiórkowych wymagających utylizacji: szczególnie istotne w przypadku odpadów uciążliwych, takich jak papa, eternit, w stosunku do których, stosownie do krajowych i unijnych wymagań, wymagane są plany utylizacji.


Nowa Norma jest stworzona w technologii C# z wykorzystaniem MS SQL. Standard obsługi odpowiada stosowanemu w MS Office 2010 (wstążka ikon, autoukrywane panele). Jest przemyślany, uporządkowany i uproszczony, w stosunku do okienkowej wersji Pro.
Oferując Państwu obecnie nową wersję zwracamy uwagę na następujące korzyści:
• Wdrażając Normę Expert zachowujecie możliwość pracy na posiadanej wersji
Pro lub Standard, dzięki czemu stopniowo, i bezproblemowo opanujecie
obsługę nowego programu,
• Bieżąca aktualizacja abonamentowa obejmuje zarówno wersję Expert, jak
i Waszą: Pro lub Standard,
• Decydując się na to rozwiązanie do końca września, korzystacie z promocyjnej ceny 790 zł netto (czyli 45% rabatu. Cena poza promocją – 1390 zł netto).
Norma Expert wymaga zabezpieczenia kluczem USB Cipher, pracującym we wszystkich wersjach systemu operacyjnego Windows (32-i 64-bitowych: klucze KMM USB w środowiskach 64-bit nie pracują). Dlatego też być może w Waszym przypadku niezbędna będzie wymiana tego zabezpieczenia (130 zł netto).
Przedstawiona promocja jest skierowana do abonentów „Buduj z Głową”, i dla nich jest najbardziej atrakcyjna. Nie znaczy to jednak, że pozostali użytkownicy Normy są poszkodowani. Wystarczy wznowić subskrypcję „Buduj z Głową”, zyskując roczną aktualizację programów, i droga do promocyjnej Normy Expert stoi otworem.