Aktualności

Norma dla Absolwenta

NEx300 kopia

Od 1 XI 2017 roku, absolwenci uczelni technicznych, którzy uzyskali dyplom w ciągu ostatnich 12 miesięcy. mogą skorzystać z promocji na zakup swojego pierwszego programu Norma w specjalnych cenach: 1 420,00 zł netto – Norma Standard 2 2 060,00 zł netto – Norma Expert Aby z niej skorzystań wystarczy złożyć zamówienie z dołączonym skanem swojego dyplomu. UWAGA: z…

Czytaj więcej »

Sekocenbud 3/2017

RMS_III_2017_300

Są już dostępne cenniki RMS 3/2017 wydawnictw Sekocenbud w wersji broszurowej i na CD. W najbliższych dniach będą się ukazywać pozostałe cenniki: robót, asortymentów robót, obiektów oraz WKI (te ostatnie ukażą się na początku września). Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Czytaj więcej »

Nowe ceny programów Norma

nstd2_150

Jak już informowaliśmy Państwa drogą mailową, od pierwszego lipca wzrastają ceny niektórych programów z oferty ATHENASOFT. Dotyczy to przede wszystkim NORMY STANDARD 2, PRO oraz niektórych aktualizacji. Drożeją także pakiety je zawierające. Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się w naszym biuletynie, który jest dostępny po kliknięciu w ten link.

Czytaj więcej »

Norma Pro w promocji

NPro150

Dobra wiadomość dla użytkowników programów Norma: jeśli jest Wam potrzebna kolejna licencja programu, Normę Pro możecie teraz kupić za 1 810 zł netto. Promocja trwa do 30 czerwca 2017r. i mogą z niej skorzystać wszyscy użytkownicy posiadający licencję na którąkolwiek wersję Normy.

Czytaj więcej »

Uwaga: zmiana regulaminu promocji

NEx150

Uprzejmie informujemy zainteresowanych promocyjnymi zakupami programów Norma, że uległ zmianie regulamin promocji, w zakresie oprogramowania kwalifikującego do skorzystania z niej. W zapisie pojawiła się klauzula wieku oprogramowania, które nie może być nowsze niż 6 miesięcy i starsze niż 5 lat. Pełny tekst regulaminu jest dostępny po kliknięciu na tym hiperłączu.

Czytaj więcej »

Buduj z Głową 2/2017

BzG150

W bieżącym tygodniu będą dostępne nowe wersje programów Norma Standard i Pro (4.58) oraz Standard 2 i Expert (5.8.200). W pierwszej kolejności trafią one do abonentów Buduj z Głową, a wysyłkę rozpoczniemy na początku przyszłego tygodnia (od 22 maja). Wśród ważniejszych poprawek i nowych funkcji znalazły się: – zmodyfikowany mechanizm pozwalający wyliczać koszty pracy deskowania, – zaktualizowane…

Czytaj więcej »