◽ Nowe strony internetowe

Szanowni Państwo,

Jak zapewne zauważyliście, po dość długim czasie funkcjonowania, zdecydowaliśmy się na gruntowną modernizacje stron internetowych naszego głównego serwisu informacyjnego oraz sklepu.

Podstawowa strona internetowa jest dostępna pod dotychczasowym adresem, https://www.butorg.pl, natomiast sklep internetowy – pod adresem https://sklep.butorg.pl.

Wdrożone technologie podnoszą bezpieczeństwo korzystania z serwisów (zaimplementowano certyfikaty SSL), oraz umożliwiają przeglądanie naszych stron na urządzeniach mobilnych.

Jakkolwiek dokładaliśmy wszelkich starań, aby wszystkie mechanizmy funkcjonowały poprawnie, mamy świadomość, że szczególnie w pierwszym etapie, mogą jeszcze ujawniać się pewne niedociągnięcia.
W związku z tym prosimy o wyrozumiałość, a także o zgłaszanie nam wszelkich dostrzeżonych usterek na adres mailowy biuro(at)butorg.pl. Będziemy starali się natychmiast je usuwać.

W najbliższych dniach planujemy także uruchomienie płatności online w naszym sklepie internetowym, co powinno uczynić korzystanie z niego przystępniejszym.

Dziękujemy Państwu za wspólne lata współpracy i mamy nadzieję, że nadal pozostaniecie z nami.

Przewiń do góry