◽ Wiosna i lato pod znakiem szkoleń

Cały czas prowadzimy szkolenia z kosztorysowania w programach Norma i zarządzania projektami w systemie Microsoft Project. Zapraszamy Państwa do udziału w nich w trybie zdalnym przez internet.

Szkolenia organizowane przez BUTORG, realizowane są w sposób bezpieczny dla uczestników, którzy bezpośrednio ze swoich biur lub domów, mają możliwość poznania programów. Warta podkreślenia jest obustronna komunikacja z trenerem (warto wyposażyć się w mikrofon i słuchawki) prowadzona za pomocą aplikacji Teams. Uczestnik widzi na swoim monitorze operacje wykonywane przez trenera, może z nim porozmawiać, poprosić o powtórzenie ćwiczenia itp. Aplikacja Teams, w której prowadzone jest szkolenie, nie wymaga instalacji – można ją uruchomić w przeglądarce internetowej (Chrome, Firefox, Edge).

Biorąc udział w kursie kosztorysowania lub zarządzania projektami nie trzeba dysponować własnym programem. Oprogramowanie Norma PRO/EXPERT/STANDARD lub Microsoft Project jest udostępniane uczestnikom na czas szkolenia poprzez pulpit zdalny, który można wyświetlić na osobnym monitorze (warto wyposażyć się w dwa komputery lub dodatkowy monitor). Technologia nie wymaga instalowania na komputerze żadnego oprogramowania – login i hasło do pulpitu zdalnego wraz z instrukcją połączenia, są wysyłane uczestnikom przed szkoleniem. Przed rozpoczęciem kursu istnieje możliwość przetestowania połączenia i rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

W oczekiwaniu na powrót szkoleń stacjonarnych, w naszych biurach we Wrocławiu i Katowicach, szkolenie online jest bezpiecznym, wygodnym i sprawdzonym sposobem poznania programów Norma i Project.

Zapraszamy na stronę https://www.butorg.pl/szkolenia/, gdzie znajdziecie Państwo program i ceny kursów. Szczególnie zwracamy uwagę na korzystne cenowo pakiety promocyjne.

Jesteśmy też dostępni pod nr telefonu: 71 353 87 10.

Scroll to Top