Buduj z Głową

Buduj z Głową to wydawany na płytach DVD kwartalnik zawierający aktualizacje programów Norma, a także innych programów z oferty Athenasoft, dostępny w formie rocznego abonamentu.
Buduj z Głową ukazuje się co kwartał i dostarcza abonentom:

  • Aktualizacje programu Norma i jego bazy katalogowej.
  • Szczegółowe opisy najnowszych funkcji wprowadzanych do programu.
  • Wyjaśnienia i opinie ekspertów w dziedzinie kosztorysowania, zamówień publicznych, dotyczące bieżących problemów pojawiających się w branży.
    Komentarze i omówienia zmian w przepisach prawnych.

Abonenci Buduj z Głową mają możliwość korzystania ze specjalnych ofert cenowych (rabaty nawet 60%), na zakup programów Athenasoft oraz produktów innych firm, a także z oprogramowania wspomagającego kosztorysowanie, z licencją wyłącznie dla abonentów.

Bardzo ważna uwaga! 

Od 1 lutego 2020r. zostały zmienione zasady aktualizacji programów Norma wydawnictwem Buduj z Głową.

  • z wersji najtańszej (590 zł netto), mogą korzystać Użytkownicy nieprzerwanie abonujący Buduj z Głową oraz nabywcy nowych licencji programów Norma.
  • Pakiet Startowy Buduj z Głową jest przeznaczony dla Użytkowników Normy Standard i Pro posiadających wersje nie starsze niż 4.53 oraz Expert 5.7.
  • Buduj z Głową Upgrade & Intercenbud jest przeznaczony dla Użytkowników posiadających wersje Normy Standard i Pro starsze niż 4.53 oraz Expert starsze niż 5.7.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz przejść do sklepu

Zobacz także:

Norma Expert
Norma Pro
Norma Standard 2
Miara Pro